Technologia

Oferowane przez nas urządzenia charakteryzują się wytrzymałością, ciekawym wzornictwem oraz  funkcjonalnością. Wszystkie nasze wyroby spełniają wymogi bezpieczeństwa w zakresie projektowania, produkcji, montażu i konserwacji. Projekty zostały wykonane zgodnie z europejską normatywą PN-EN 1176, określającą cechy placów zabaw o przeznaczeniu publicznym. Nasze place zabaw są zaprojektowane tak, aby spełniały oczekiwania każdej grupy wiekowej.

Technologia wykonania:

Drewno:

W produkcji placów zabaw wykorzystujemy drewno drewno rdzeniowe oraz klejone. W celu zabezpieczenia drewna przed działaniem korozji biologicznej, poddajemy je procesowi impregnacji metodą zanurzeniową. Ponadto, wszystkie drewniane elementy konstrukcyjne są barwione za pomocą impregnatu do malowania drewna w kolorze kasztan.

Siedziska:

Siedziska do huśtawek  wahadłowych  wykonane są z wysokiej jakości gumy, odpornej na działanie warunków atmosferycznych, pokrywającej stabilną konstrukcję nośną wykonaną z aluminium.

Kotwy:

Urządzenia montowane są do gruntu masą betonową, za pomocą stalowych ocynkowanych kotew, wydłużających żywotność drewna w miejscach szczególnie narażonych na wilgoć.

Zjeżdżalnie:

Śligi zjeżdżalni wykonujemy z włókna lub z blachy nierdzewnej kwasoodpornej.

Płyty HDPE:

Elementy wypełniające urządzenia, dachy, burty wież itp. wykonane są z tworzywa sztucznego – kolorowej płyty HDPE. Materiał ten jest odporny na warunki atmosferyczne, ultrafiolet, nie absorbuje wody i posiada bogatą kolorystykę. Produkt dostępy w każdej wersji wykonania

Mocowania, zabezpieczenia:

Wszystkie śruby i łączniki są ocynkowane i zabezpieczone zaślepkami.

domek tło