Ogrodowe place zabaw, plac zabaw do ogrodu

Tytuł:Ogrodowe place zabaw, plac zabaw do ogrodu Architektura ogrodowa

Plac zabaw do ogrodu – szeroka oferta kierowana do klientów indywidualnych. Rodzice, którzy chcą stworzyć dla swojego dziecka wymarzony mały plac zabaw przy domu znajdą tutaj: różnego rodzaju domki będące marzeniem każdego dziecka, zestawy zabawowe składające się ze zjeżdżalni, huśtawki, ścianki wspinaczkowej i innych elementów. Oferujemy również pojedyncze elementy do wyposażenia mini placu zabaw: klasyczne huśtawki, zjeżdżalnie czy piaskownice wykonane z drewna barwionego w kilku kolorach. Specjalnie z myślą o potrzebach naszych „małych klientów” umożliwiamy dowolną konfigurację elementów oraz wyposażenia zgodnie z potrzebami i pragnieniami dzieci.

Nasze ogrodowe place zabaw dostępne są dla mieszkańców każdego rejonu naszego kraju i docieramy w każde jego miejsce dostarczając nasz towar własnym transportem.

Transport zamówionych elementów wyceniamy indywidualnie – jego koszt uzależniony jest od odległości.

Plac zabaw do ogrodu – dlaczego warto?

Po pierwsze, nie wszyscy mają dostęp do publicznych placów zabaw. Na terenach podmiejskich, wiejskich czy w dzielnicach, w których przeważa zabudowa jednorodzinna, często brakuje placów zabaw dostępnych dla wszystkich dzieci. Chociaż ta tendencja powoli się zmienia, to nadal brak zorganizowanych miejsc do zabaw dla dzieci na świeżym powietrzu stanowi spory problem.

Po drugie, rodzice często są zajęci i nie mogą pozwolić sobie na spędzanie kilku godzin z dzieckiem na placu zabaw. Czy takie dzieci muszą czuć się pokrzywdzone? Absolutnie nie. Rodzice, którzy rozumieją jak ważne dla prawidłowego rozwoju dziecka jest przebywanie na dworze i ruch na świeżym powietrzu, postanawiają stworzyć własny plac zabaw w przydomowym ogrodzie.

Jakie korzyści wynikają z posiadania placu zabaw na podwórku?

Plac zabaw w ogrodzie to komfort dla rodziców. Dlaczego? Rodzice i opiekunowie mogą bez przeszkód wykonywać różne domowe obowiązki lub spokojnie odpoczywać w ogrodzie, wiedząc że ich dzieci mają dostęp do ciekawych i pobudzających do zabawy urządzeń. Ogrodowy plac zabaw daje również możliwość dostosowania elementów i urządzeń zabawowych do wieku i upodobań malucha lub starszego dziecka. Zestawy zabawowe można też rozbudowywać wraz z wiekiem dziecka i zwiększaniem się zakresu jego umiejętności.

W tym miejscu warto podać słowo przestrogi. Pamiętajmy o odpowiedniej lokalizacji placu zabaw! Nie chcemy przecież stracić z oczu naszych pociech. Należy im się właściwa opieka, dlatego nawet, gdy wykonujemy jakieś prace w domu, warto mieć możliwość kontrolowania zabawy naszych dzieci.

Jakie elementy wybrać do ogrodowego placu zabaw?

Ilość elementów ogrodowego placu zabaw będzie zależeć od wielkości wolnego miejsca, które możemy przeznaczyć na ten cel. Jeśli ktoś posiada dom i dużą posesję dookoła, to bez przeszkód może wydzielić przestrzeń na zestaw zabawowy z domkiem, zjeżdżalnią, ścianką wspinaczkową, huśtawkami i dorzucić do tego jeszcze kilka pojedynczych elementów w postaci piaskownicy czy dodatkowej huśtawki. Taki rozbudowany plac zabaw będzie służył naszym dzieciom przez wiele lat. Nawet jeśli dziecko, ze względu na wiek, nie może jeszcze korzystać ze wszystkich elementów, to warto pamiętać, że plac zabaw to idealne miejsce integracji z innymi dziećmi. Projektując więc plac zabaw warto pomyśleć o kolegach i przyjaciołach naszych dzieci.

Ogromną popularnością cieszą się domki dla dzieci. To doskonałe miejsce do zabawy dla dzieci w różnym wieku, nawet wtedy gdy na dworze pada deszcz. Dzieci mogą stworzyć swój własny świat, do którego dorośli nie mają wstępu. Wiedząc o upodobaniach naszych milusińskich przygotowaliśmy kilka wariantów domku dla dzieci. Można zakupić domek dla dzieci wkomponowany w większy zestaw zabawowy, w skład którego wchodzą huśtawki, zjeżdżalnie, ścianki wspinaczkowe itd. Oferujemy także samodzielne domki przeznaczone dla naszych najmłodszych klientów.

Wszystkie elementy zabawowe wykonane są z zachowaniem wymogów jakości i bezpieczeństwa.