Dostępne wersje

Urządzenia atestowane, dedykowane publicznym placom zabaw, produkujemy w trzech wersjach:

WERSJA STANDARDKonstrukcje zestawów, urządzeń wykonane z drewna sosnowego rdzeniowego o przekroju kwadratowym 90 x 90 mm oraz drewna sosnowego rdzeniowego toczonego o grubości od średnicy 60 do 120 mm, zabezpieczonego impregnatem koloryzująco-grzybobójczym. Bariery, daszki, burty, boczki, wykonane z kolorowych płyt polietylenowych (HDPE) odpornych na warunki atmosferyczne i ultrafiolet, ślizgi z włókna szklanego lub z blachy kwasoodpornej. Siedziska huśtawki – gumowe z wkładem aluminiowym i łańcuchem ze stali nierdzewnej. Pozostałe elementy: lina zbrojona PP, metal – ocynkowany i malowany proszkowo, łańcuch ze stali nierdzewnej, ścianki wspinaczkowe wykonane ze sklejki wodoodpornej antypoślizgowej, sprężyny metalowe o śr. rurki 20 mm, zaślepienia śrub z poliamidu i polipropylenu. Urządzenia kotwione do gruntu masą betonową – za pomocą ocynkowanych ogniowo kotew stalowych.

WERSJA LUXKonstrukcje zestawów, urządzeń wykonane z drewna sosnowego klejonego o przekroju kwadratowym 90 x 90 mm lub drewna sosnowego klejonego warstwowo o grubości od średnicy 60 do 120 mm, zabezpieczonego koloryzującą lazurą. Bariery, burty, boczki, daszki oraz sprężynowce wykonane z kolorowych płyt polietylenowych (HDPE) odpornych na warunki atmosferyczne i ultrafiolet. Ślizgi zjeżdżalni wykonane z włókna szklanego lub blachy kwasoodpornej. Siedziska huśtawki – gumowe z wkładem aluminiowym i łańcuchem ze stali nierdzewnej. Pozostałe elementy: lina zbrojona PP, metal – ocynkowany i malowany proszkowo, łańcuch ze stali nierdzewnej, podstawa karuzeli tarczowej drewnianej, ścianka wspinaczkowa wykonane ze sklejki wodoodpornej antypoślizgowej, sprężyny metalowe o śr. rurki 20 mm, zaślepienia śrub z poliamidu i polipropylenu. Słupy konstrukcyjne zabezpieczone od góry kapturkami z tworzywa. Urządzenia kotwione do gruntu masą betonową – za pomocą ocynkowanych ogniowo kotew stalowych.

METAL – Konstrukcje urządzeń takich jak karuzele tarczowe, krzyżowe, huśtawki wahadłowe czy wagowe, siłownie zewnętrzne, zestawy street workout oraz urządzenia małej architektury dostępne są w naszej ofercie z metalu. Urządzenia kotwione do gruntu masą betonową, a niektóre urządzenia dodatkowo mocowane za pomocą kotew stalowych.

Nasze zestawy zabawowe są zestawami modułowymi, to znaczy, że istnieje możliwość wymiany wybranego podzespołu urządzenia na inny, jednakże równoważny w zastosowaniu np. kratownicę można zamienić na ściankę wspinaczkową, pomost prosty można zamienić na pomost ze szczebelkami itd. Tego typu zmiany, wiążą się z dodatkową opłatą.

domek tło