Publiczne place zabaw

Tytuł:Publiczne place zabaw

Jako producent z bogatym doświadczeniem, oferujemy Państwu swoje usługi w zakresie tworzenia i wyposażania publicznych placów zabaw. Wykonujemy profesjonalne place zabaw z atestem. Wszystkie nasze urządzenia zabawowe są zgodne z Wykazem Norm z grupy PN-EN 1176 dotyczących publicznych placów zabaw.

Nasze urządzenia zabawowe znajdują się w setkach szkół i przedszkoli, terenach zielonych osiedli w miastach i na wsiach. Jako producent publicznych placów zabaw dbamy o wysoką jakość stosowanych materiałów. Szczegółowe informacje na ich temat oraz technologii wykonania można znaleźć w zakładce Technologia. Prowadzimy sprzedaż na terenie całego kraju i docieramy w każde jego miejsce dostarczając nasz towar własnym transportem.

Montaż – gratis do każdego zamówienia

Transport – wycena indywidualna

Publiczne place zabaw – do kogo kierowana jest oferta

Zaprojektowane przez nas i wykonane gotowe zestawy zabawowe, pojedyncze elementy lub urządzenia wykonane na indywidualne zamówienie przeznaczone są dla przedszkoli, szkół, parków i przestrzeni rekreacyjnych, ośrodków wczasowych i wypoczynkowych, hoteli, restauracji itd. Jednym słowem sprawdzą się wszędzie, gdzie są dzieci i należy im zapewnić ruch na świeżym powietrzu oraz doskonałą zabawę.

Jakie place zabaw projektujemy dla przedszkoli? Dla dzieci w wieku przedszkolnym proponujemy: serie zestawów zabawowych Zamek oraz wiele innych (posiadamy bardzo bogatą ofertę zestawów), sprężynowce, huśtawki wagowe, tablice do rysowania i wiele innych.

Starsze dzieci mają inne potrzeby. Aby prawidłowo się rozwijały i jednocześnie chętnie korzystały z ruchu na placu zabaw oferujemy rozbudowane zestawy zabawowe typu Przedszkole, ścianki wspinaczkowe, ścieżki zdrowia, linaria itd.

Nie zapomnieliśmy także o osobach dorosłych. Dla rodziców i nie tylko proponujemy siłownie zewnętrze. Są one chętnie tworzone w parkach i różnych przestrzeniach przeznaczonych do rekreacji.

Od 2018 roku działa rządowy program rozwoju małej infrastruktury sportowo-rekreacyjnej o charakterze wielopokoleniowym – Otwarte Strefy Aktywności (OSA). Przygotowujemy aranżacje placów zabaw i siłowni zewnętrznych dostosowane do wymogów powyższego programu.

Stosowane materiały – jakość i bezpieczeństwo

Jako producent publicznych placów zabaw zdajemy sobie sprawę, że spoczywa na nas ogromna odpowiedzialność. Rodzice, opiekunowie i inwestorzy zawierzają nam zdrowie i życie swoich dzieci. Chcemy, aby każde wyjście na plac zabaw było czystą przyjemnością zarówno dla dziecka jak i dla rodzica. Z tego względu naszym priorytetem jest dbanie o bezpieczeństwo i najwyższą jakość stosowanych materiałów oraz wykonywanych usług.

Nasze projekty są zgodne z wymogami europejskimi dotyczącymi bezpiecznych placów zabaw dla dzieci. wyposażenia placów zabaw oraz stosowanych nawierzchni PN-EN 1177, normy te dotyczą przede wszystkim bezpieczeństwa i metod badań poszczególnych urządzeń. Wykaz Norm z grupy PN-EN dotyczących wyposażenia placów zabaw oraz stosowanych nawierzchni PN-EN 1177 normuje szczegółowe kwestie wymogów bezpieczeństwa dla każdego urządzenia na placu zabaw, czyli zjeżdżalni, huśtawek, karuzeli, urządzeń kołyszących itd.

Głównym elementem konstrukcyjnym naszych urządzeń jest drewno. Ponadto wykorzystujemy tworzywo sztuczne, gumę, stal ocynkowaną – wszystkie materiały są wysokiej jakości, odporne na działanie czynników atmosferycznych i trwałe.

Kompleksowe usługi

Zamawiając u nas aranżację i wykonanie urządzeń zabawowych do publicznych placów zabaw wybierają Państwo producenta oferującego kompleksowe usługi. Nie tylko stworzymy profesjonalny plac zabaw dla dzieci z atestem, ale dostarczymy wszystko na wskazane miejsce oraz zamontujemy nasze urządzenia. Montaż jest bezpłatny. Nasi pracownicy to wykwalifikowani fachowcy, którzy szybko, sprawnie i z zachowaniem wszelkich norm bezpieczeństwa zamontują wszystkie elementy wybrane przez Państwa. Udzielamy 24 miesięcznej gwarancji na wykonaną usługę.