Wersje placów zabaw

Urządzenia atestowane, dedykowane publicznym placom zabaw, produkujemy w trzech wersjach:

WERSJA STANDARD:

Konstrukcje zestawów, urządzeń, wykonane z drewna o przekroju kwadratowym 90x90 lub z drewna rdzeniowego toczonego o grubości od średnicy 60 do 120 mm, impregnowanego, zabezpieczonego impregnatem koloryzująco-grzybobójczym. Bariery, burty, daszki, bujaki oraz ścianki wspinaczkowe wykonane ze sklejki wodoodpornej, ślizgi wykonane z włókna szklanego lub tworzywa HDPE, bujaki sprężynowe wykonane ze sklejki wodoodpornej, siedziska huśtawek kauczukowe z wkładem aluminiowym na ocynkowanych łańcuchach. Urządzenia kotwione do gruntu masą betonową - bez kotew stalowych.

 

WERSJA PREMIUM

Konstrukcje zestawów, urządzeń, wykonane z drewna o przekroju kwadratowym 90x90 lub z drewna bezrdzeniowego toczonego o grubości od średnicy 60 do 120 mm, impregnowanego, zabezpieczonego impregnatem koloryzująco-grzybobójczym. Bariery, burty, boczki zjeżdżalni, daszki, bujaki oraz ścianki wspinaczkowe wykonane ze sklejki wodoodpornej. Siedziska huśtawek kauczukowe z wkładem aluminiowym na ocynkowanych łańcuchach. Ślizgi zjeżdżalni wykonane z blachy kwasoodpornej z boczkami ze sklejki wodoodpornej. Słupy konstrukcyjne zabezpieczone od góry kapturkami z tworzywa. Urządzenia montowane na stalowych kotwach ocynkowanych ogniowo osadzonych na betonowych fundamentach.

 
WERSJA LUX

Konstrukcje zestawów, urządzeń wykonane z drewna klejonego warstwowo o przekroju kwadratowym 90x90 lub drewna klejonego o grubości od średnicy 60 do 120 mm , zabezpieczonego lazurą. Bariery, burty, boczki zjeżdżalni, daszki oraz bujaki wykonane z kolorowych płyt polietylenowych (HDPE) odpornych na warunki atmosferyczne i ultrafiolet. Siedziska huśtawek kauczukowe z wkładem aluminiowym na ocynkowanych łańcuchach. Ślizgi zjeżdżalni wykonane z blachy kwasoodpornej z boczkami z płyty HDPE. Słupy konstrukcyjne zabezpieczone od góry kapturkami z tworzywa. Urządzenia montowane na stalowych kotwach ocynkowanych ogniowo osadzonych na betonowych fundamentach.

 

 

Allegro2
Facebook