Oferowane przez nas urządzenia charakteryzują się wytrzymałością, ciekawym wzornictwem oraz  funkcjonalnością. Wszystkie nasze wyroby spełniają wymogi bezpieczeństwa w zakresie projektowania, produkcji, montażu i konserwacji. Projekty zostały wykonane zgodnie z europejską normatywą EN 1176, określającą cechy placów zabaw o przeznaczeniu publicznym. Nasze place zabaw są zaprojektowane tak aby spełniały oczekiwania każdej grupy wiekowej.

Technologia wykonania:

Drewno:

W celu zabezpieczenia drewna przed działaniem korozji biologicznej, poddajemy je procesowi impregnacji metodą zanurzeniową.  Ponadto wszystkie drewniane elementy konstrukcyjne są barwione za pomocą impregnatu do malowania drewna w kolorze kasztan lub palisander.  W naszych urządzeniach wszystkie wypełnienia, daszki, burty oraz bujaki sprężynowe wykonane są ze sklejki wodoodpornej lub płyt HDPE. Stosowane przez nas tworzywa sztuczne charakteryzują się dużą wytrzymałością oraz odpornością na warunki atmosferyczne, zadrapania. Ponadto bogata kolorystyka podnosi walory estetyczne naszych urządzeń.

Siedziska:

Siedziska do huśtawek  wahadłowych  wykonane są z wysokiej jakości gumy, odpornej na działanie warunków atmosferycznych, pokrywającej stabilną konstrukcję nośną wykonaną z aluminium.

Kotwy:

Na życzenie klienta montujemy urządzenia na stałe do gruntu za pomocą stalowych ocynkowanych kotew, wydłużających żywotność drewna w miejscach szczególnie narażonych na wilgoć.

Zjeżdżalnie:

Śligi zjeżdżalni wykonujemy z tworzywa HDPE lub z blachy nierdzewnej kwasoodpornej.

Płyty HDPE:

Elementy wypłeniające urządzenia, dachy, burty wież itp. wykonane są z tworzywa sztucznego - kolorowej płyty HDPE. Materiał ten jest odporny na warunki atmosferyczne, nie absporbuje wody, posiada bogatą kolorystykę. Produkt dostępy w  opcji wykonania LUX. 

Mocowania, zabezpieczenia:

Wszystkie śruby i łączniki są ocynkowane i zabezpieczone zaślepkami. 

 

 

Allegro2
Facebook