O nas

Witamy na stronie  „Magicznej Tęczy”

       Firma „Magiczna Tęcza” zajmuje się kompleksowym wyposażeniem placów zabaw oraz innych terenów rekreacyjnych. Pierwsze konstrukcje zostały wykonane na potrzeby naszych pociech, dzieci przyjaciół, znajomych. Zadowolenie klientów oraz troska o ich bezpieczeństwo spowodowało, iż poddaliśmy nasze projekty badaniom technicznym na zgodność  z normą PN-EN 1176, a następnie wdrożyliśmy do produkcji. Od 2007 roku specjalizujemy się w produkcji  ATESTOWANYCH PLACÓW ZABAW UŻYTKU PUBLICZNEGO. Zrealizowaliśmy wiele inwestycji opartych na urządzeniach ze standardowej oferty oraz produkowanych pod indywidualne zamówienia.

             Nasze place zabaw świetnie sprawdzają się zarówno na terenie szkół i przedszkoli, jak również przy osiedlach mieszkaniowych i w parkach. Do produkcji i budowy placów zabaw dla dzieci stosujemy drewno impregnowane metodą zanurzeniową co zapewnia odpowiednią odporność na korozję  bilogiczną spowodowaną wpływem niekorzystnych warunków atmosferycznych. Wszystkie impregnaty, śruby, liny, ślizgi, siedziska, kamienie do wspinaczki itp. posiadają atesty higieniczne, deklaracje zgodności, certyfikaty TUV, certyfikaty Instytutu Sportu.

              Nasz zespół tworzą wysoko wykwalifikowani pracownicy, zarówno kadry zarządzającej jak i pracownicy produkcyjni. Posiadamy własne biuro konstrukcyjne oraz bogaty, stale modernizowany park maszynowy. Dzięki doświadczeniu i kreatywności pracowników nieustannie doskonalimy technologię produkcji oraz wprowadzamy nowe rozwiązania konstrukcyjne.

Dbałość o ich wysoką jakość to nadrzędny cel działania całej naszej załogi.

ZADBAJMY WSPÓLNIE O BEZPIECZNĄ ZABAWĘ NASZYCH DZIECI

            Serdecznie zapraszamy do współpracy. Zachęcamy Państwa do kontaktu z nami zarówno w sprawach bieżących, jak i w razie potrzeby uzyskania szczegółowych informacji na interesujące Państwa tematy.

domek tło