Aktualności

Aktualności

Leasing na place zabaw!

Jeżeli nie macie wystarczających środków na zakup wyposażenia placów zabaw, przypominamy, że istnieje możliwość zakupu urządzeń w formie leasingu. Świadczymy w tym zakresie kompleksowe usługi i bezpłatnie oferujemy pomoc. Naszym partnerem jest Europejski Fundusz Leasingowy.

W przypadku chęci podjęcia współpracy, prosimy o kontakt z naszym biurem. Gorąco zapraszamy do współpracy!

Migawki z sezonu 2019!

Jak każdy sezon w naszej profesji i ten był bardzo pracowity. Przez
kilka miesięcy staraliśmy się stworzyć królestwa zabawowe dla dzieci w
różnych regionach Polski. Jedno jest pewne, dla nas, najcenniejszą
zapłatą jest ujrzenie na twarzach dzieci radości z użytkowania naszych
urządzeń. Dziękujemy i zapraszamy do kolejnych realizacji!

Koniec roku – czas podsumowań!

Z wielkim sukcesem kończymy Sezon 2018, ale to wcale nie oznacza, że spoczniemy na laurach! Wręcz przeciwnie – ZIMĄ – prężnie działamy i obmyślamy NOWOŚCI – nowy katalog, nowe urządzenia i projekty !!! Tymczasem, cieszymy się i zarazem dziękujemy, że po raz kolejny wielu z Was powierzyło nam realizację placów zabaw, siłowni czy innych przestrzeni rekreacji! 

Exif_JPEG_420

Wiosna tuż tuż, a co za tym idzie? Nowy sezon!!

Zima dobiega końca, Wiosna tuż tuż, a co za tym idzie?? Piękna pogoda i wreszcie możliwość zabawy na świeżym powietrzu! Pytamy – czy jesteście gotowi na przyjęcie Wiosny? Z nami na pewno Wam się uda! Zaraz rusza nowy sezon, zapoznajcie się z naszą ofertą, zarówno przydomową, jak i atestowaną! Właśnie teraz jest najlepszy czas na stworzenie placu zabaw, którym dzieci będą mogły cieszyć się cały sezon! Czekamy na Was, nie zwlekajcie – dzwońce i piszcie!

A tak wyglądał sezon 2017 w przydomowych ogródkach!

Szczęśliwe są dzieci, które stały się posiadaczami tych pięknych przydomowych domków i zestawów zabawowych! Podobnie, jak w atestowanych placach zabaw – sezon dobiegł właśnie końca, jednakże już przyjmujemy zamówienia na nowy sezon! Stwórz z nami dla swojej pociechy zabawowe królestwo w przydomowym ogrodzie! W ofercie również architektura ogrodowa – altanki, huśtawki! Poniżej prawdziwa namiastka naszych tegorocznych realizacji!

Zima za pasem, podsumujmy zatem miniony sezon 2017!

Koniec roku jest dobrym czasem na podsumowania, zwłaszcza kiedy rok ten był bardzo intensywny. Sezon powoli dobiega końca, dlatego chcieliśmy podzielić się z Wami naszymi tegorocznymi realizacjami. Prężnie działaliśmy na terenie całego kraju, wzdłuż i wszerz całej Polski, realizacji było naprawdę wiele, zatem poniżej namiastka „Sezonu 2017” w Magicznej Tęczy! A już po Nowym Roku, zaczniemy przygotowania do kolejnego sezonu, by znowu móc zadbać wspólnie z Wami o bezpieczeństwo, radość i uśmiech na twarzach naszych dzieci!

Place zabaw w Gminie Mrozy

Gmina Mrozy kolejny raz powierzyła nam realizację placów zabaw. W tym roku na terenie Gminy w miejscowości Mrozy, Dąbrowa oraz Choszcze powstały następujące urządzenia: zestaw zabawowy Oleńka nr kat. 110, dwa zestawy zabawowe Agatka DHL nr kat. 102 oraz sprężynowiec pojedynczy Konik nr kat. 209 i huśtawka wagowa Ważka nr kat. 205.

„Tęczowa Przygoda” Banino

Mali wychowankowie „Tęczowej Przygody” w Baninie, mogą już się cieszyć urządzeniami placu zabaw! Wiele radości będą im dostarczać,  między innymi takie urządzenia jak huśtawka Bocianie Gniazdo, ważka sprężynowa Koniki, pomost z mostkiem, samochód z przyczepą, altana sześciokątna, tablice do rysowania i sprężynowce!